Loading...

MODERN MİMARİDE YENİ BİR ÇİZGİ: BOSTAN İNŞAAT

BOSTAN İNŞAAT 1960 ‘lı yıllarda Ankara’da başlayan ticari hayatımız Ağaç ve Orman Ürünleri sektöründe faaliyete başlamıştır. Bostan İnşaat 1970’li yıllarda inşaat sektörüne girmiştir. İstanbul ve Ankara’da bir çok konut , iş merkezi, ve ofis inşaatları yapmıştır.

Ürettiğimiz tüm konut ve işyerlerinde belediyeler, mimarlar odası, denetim büroları tarafından belirlenen tüm imar yönetmeliklerini yapılarında uygulayan firmamız ilk öncelikle güvenli ve sağlam yapılar yapmayı hedef edinmiştir.

Bu sektörde olan  firmamız günümüze kadar yüzlerce kişiyi konut ve işyeri sahibi yapmıştır.

BOSTAN İNŞAAT adıyla faaliyet gösteren firmamız markalaşma ve kurumsallaşma yolunda deneyimli kadrosu ve ekipleri, kendilerini ispat etmiş iş ve çözüm ortaklarıyla, gerekli öz sermaye ve ekipmanlarıyla tüketici istekleriyle doğru orantılı olarak kalitesinden taviz vermeden emin adımlarla ilerlemektedir.. Bugüne kadar bulunduğu faaliyetlerde ve hayata geçirdiği yapılarla ilgili, verdiği sözü tutmanın, gerek verilen süre ile gerek malzeme kalitesi, sağlamlığı ve kullanılabilirliği ile sunduğu konut ve işyerlerinde kazandığı tüketici memnuniyetini ve taleplerini ön planda tutarak, günümüz koşullarına göre daha çağdaş, modern, sağlam ve uygun yapıları ANKARA’ya kazandırmaya devam edecektir.

MİSYONUMUZ

Bostan İnşaat insanların barınma ihtiyacını güvenli, modern, kaliteli, kullanılabilecek en iyi işçilik ve malzemeyi kullanarak, çağın teknolojisine uygun yapılar üreterek sürekli kendini geliştiren sektörde öncü olan bir firma olmayı hedeflemiştir.

REFERANSLARIMIZ GELİŞEN KİMLİĞİMİZDİR!

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize üretim, pazarlama, satış ve satış sonrası süreçlerde  memnun kalmalarını sağlamak ve kalıcı dostluğa dönüştürerek, samimi, güvenilir , profesyonel bir hizmet sunmak. Daima girişimci, yenilikçi, teknoloji ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek üretim kalitesini yükselterek yaptığı projeleri kaliteli, sorunsuz ve zamanında en mükemmel şekilde yerine getirmek.